Інтернет магазин домашнього текстилю та одягу від Devohome

100% коноплі
100% коноплі
антиалерген антиалерген
циркуляція повітря
 циркуляція повітря
терморегуляція терморегуляція
Показано з 1 по 12 з 102 (всього 9 сторінок)

devohome.com.ua – це інтернет-магазин домашнього натурального текстилю і одягу з конопель від компанії DevoHome.

Ми власноруч шиємо натуральний текстиль для дому з конопляного волокна та одяг з конопель. Слідкуємо й ретельно підходимо до кожного етапу створення своїх продуктів: натуральних ковдр, наматрасників з натуральним наповнювачем, натуральних подушок та покривал – починаючи з дизайну й закінчуючи упаковкою готових виробів. Тому на 100% впевнені у їх якості та зручності.

Навіщо Вам потрібні вироби з конопель? Це натуральні речі, що працюють на здоров'я вашої родини. Завдяки природним властивостям конопель ці вироби гіпоалергенні та сприяють правильній терморегуляції. Конопляна тканина дихає, захищає шкіру від зовнішніх подразників і навіть лікує. Натуральний текстиль і одяг з конопель особливо рекомендовані алергікам та дітям, у яких особливо чутлива ніжна шкіра.

Постільна білизна з конопель, постіль з льони, постільні комплекти з сатину, і наша унікальна ковдра з конопляним наповнювачем забеспечує ідеально здоровий та комфортний сон як дорослим, так і дітям.

Ми пропонуємо розроблений нами лаконічний дизайн натурального текстилю для кухні, текстилю для дому та дитячого текстилю, правильно підібрані тканини й продуманий крій. За це полюбляють бренд DevoHome в Україні й закордоном. Інтернет-магазин текстилю для дому й одягу з конопель – це точна інформація про новинки, наявність на складі, ціни та моделі. Ми детально описуємо кожну модель, розміри й особливості, щоб спростити для вас вибір натурального текстилю для дому. Купити домашній текстиль з конопель в інтернет-магазині DevoHome – це швидко і з задоволенням!